MÖBLER / Bord / Matbord 13196019
nr 1319 6019
Bertil Fridhagen
(1905-1993), Sverige
Matbord, Teak. Bodafors, Bredd: 145. Djup: 89 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:22:13
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Bertil Fridhagen
Läs mer om Bertil Fridhagen